• Ul.Górczewska 30
  • Pon - Sob: 10:00 - 18:00
  • (+48) 577 808 868
  • (+48) 577 808 858
BMW 320D
  • 2.0 D
  • Automat / Manuall
  • Kaucja: 1500zł
300 PLN / od 1 do 7 dni

Dodatkowe OpcjeW ofercie wypożyczalni samochodów Just Rent znajdują się auta z każdego segmentu. Posiadamy samochody zarówno miejskie, kompaktowe, jak i modele z grupy D+ – średniej klasy samochody osobowe. Oferowane przez nas auta klasy D+ to duże, wygodne samochody rodzinne z klasyczną linią i wymiarami znacznie większymi od standardowych kompaktów.

Samochody klasy D+ pozwalają na swobodne podróżowanie pięciu dorosłych osób nawet na bardzo długich trasach. Doskonale nadają się do wynajmu dla firm. Klasa oferowanych przez wypożyczalnię Just Rent samochodów z segmentu D+ pozwala na ich użytkowanie przez prezesów korporacji, czy dyrektorów wyższego szczebla. Wyposażone w obszerny bagażnik, bez problemu pomieszczą duże i eleganckie walizki, zabierane w podróże służbowe.

Nasza wypożyczalnia w Warszawie posiada w swojej flocie między innymi elegancką, bezpieczną i niezwykle reprezentacyjną Toyotę Avensis, a także dużego i budującego wizerunek Volkswagena Passata. Oba samochody dostępne są w wersji diesel, do wyboru manual (Toyota) lub automat (Passat).

Co prawda siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, jeśli jednak zdecydujesz się na wynajem samochodu poza stolicą, wystarczy, że zgłosisz się do nas z odpowiednim wyprzedzeniem. Na życzenie klienta przedstawiciel wypożyczalni Just Rent podstawia samochód w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. Do wynajmu auta potrzebujesz prawa jazdy i drugiego dowodu tożsamości. Przy podpisywaniu umowy najmu wymagana jest kaucja, której wielkość jest zależna od segmentu samochodu. Wszystkie niezbędne informacje, dotyczące najmu, znajdziesz w zakładce FAQ.