• Ul.Górczewska 30
  • Pon - Sob: 10:00 - 18:00
  • (+48) 577 808 868
  • (+48) 577 808 858
6000 PLN / Miesiąc

Dodatkowe Opcje350 PLN / od 1 do 7 dni

Dodatkowe OpcjeKlasa aut kompakt z skrzynią automatyczną.

Jeśli szukasz ekonomicznego, ale nieco większego samochodu do jazdy zarówno po mieście, jak i w trasie, polecamy wypożyczenie auta klasy C. W naszej wypożyczalni w Warszawie dysponujemy samochodami z każdego segmentu. Dużą popularnością w Just Rent cieszą się samochody z grupy C – przeznaczone do jazdy zarówno miejskiej, jak i wycieczek na drugi koniec Polski. W naszej wypożyczalni możesz wynająć wygodny, komfortowy samochód, który pozwoli na swobodne podróżowanie również w dłuższych trasach czterem dorosłym osobom oraz zabranie bagażu, bez konieczności jego przechowywania w kabinie samochodu.

Samochody klasy C wynajmiesz w Just Rent szybko i bezpiecznie. Flotę naszej wypożyczalni zasilają takie auta jak Skoda Octavia, Opel Astra, Volkswagen Golf czy Toyota Auris. Te kompaktowe samochody z manualną skrzynią biegów charakteryzują duże bagażniki. Możesz nimi podróżować nawet z całą rodziną. Zwrotne, wygodne, bezpieczne samochody z wypożyczalnie Just Rent dostępne są na miejscu w Warszawie.

Jeśli klient decyduje się wynająć samochód z naszej wypożyczalni nie w Warszawie lecz poza stolicą, wystarczy, by skontaktował się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Na życzenie podstawiamy samochody w dowolne miejsce na terenie całego kraju. Jedyne czego potrzebujesz, by wypożyczyć od nas samochód to prawo jazdy i drugi dokument tożsamości. Przy wynajmie auta pobierana jest kaucja. Jej wysokość uzależniona jest od segmentu wypożyczanego samochodu. Szczegółowe warunki najmu znajdują się w zakładce FAQ.