• Ul.Górczewska 30
  • Pon - Sob: 10:00 - 18:00
  • (+48) 577 808 868
  • (+48) 577 808 858

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania dotyczące wynajmu aut.

W wypożyczalni Just Rent Warszawa

Pobierane kaucje uzasadnione są od grupy jak i ceny auta którego wynajmujemy:

Przykładowy cennik:

Grupa A, B: 500zł

Grupa C: 1000zł

Grupa C+: 1500zł

Grupa D: 2000zł

To zależy od typu wynajmu jak i indywidualnej oferty pod klienta:
– krótkoterminowa od 1 do 29 dni ->  250km (grupa sport 150km) na dzień
– średnioterminowa od 1 do 12 miesięcy -> obowiązujący limit kilometrów to 3000/miesiąc lub oferty wyspecjalizowane specjalnie pod ciebie
– długoterminowa od 13 miesięcy i więcej -> obowiązujący limit kilometrów to 3000/miesiąc lub oferty wyspecjalizowane specjalnie pod ciebie

Wymagane jest prawo jazdy potwierdzające uprawnienia do kierowania samochodem jak również drugi dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport.

Warunkiem wynajmu auta jest ukończenie 21 lat oraz, prawo jazdy od co najmniej roku.

W naszej wypożyczalni płatność za pojazd możliwa jest za pomocą gotówki, karty płatniczej LUB karty kredytowej, z góry za cały okres wynajmu w momencie wydania pojazdu.

Tak, jak najbardziej wynajmą Państwo samochód. Nie wymagamy karty kredytowej, płatności możemy dokonać zwykłą karta płatniczą (debetową) lub gotówka.

Niestety nie ma takiej możliwości.
Obowiązująca zasada to: NAJEMCA MUSI BYĆ PŁATNIKIEM I POSŁUŻYĆ SIĘ SWOJĄ, IMIENNĄ KARTĄ PŁATNICZĄ LUB KREDYTOWĄ.

Ważność praw jazdy w Polsce regulują przepisy unijne dla wszystkich krajów UE i przepisy Konwencji Wiedeńskiej dla pozostałych krajów. Posiadacze innego niż wymienione w wyżej opisanych dyrektywach, winni przedstawić międzynarodowe prawo jazdy.

Tak, wszystkie samochody w naszej firmie, posiadają niezbędne ubezpieczenia AC/OC/NNW/ASSISTANCE.

Przed odbiorem nasz przedstawiciel kontaktuje się telefonicznie z klientem celem ustalenia miejsca przekazania. Posiada on zarówno gotową umową jak i protokół przekazania pojazdu. Wynajmujący podpisuje w/w dokumenty w trakcie przekazania pojazdu.

Tak, ta opcja jest darmowa . Należy jedynie o tym fakcie poinformować konsultanta w trakcie dokonywania rezerwacji lub kierowcę najpóźniej podczas odbioru pojazdu. W tym celu należy przesłać dokument tożsamości i ważnego prawa jazdy dodatkowego kierowcy.

Tak. Przed wyjazdem poza granice RP wymagany jest wcześniejszy kontakt pod numerem naszej infolinii z zapytaniem o zgodę na wyjazd do danego kraju.

Należy zabezpieczyć pojazd. Użytkownik auta jest zobowiązany do jak najszybszego skontaktowania się z wynajmującym oraz wezwania policji na miejsce zdarzenia.

Tak. Należy o tym fakcie poinformować naszego konsultanta nie później niż dzień przed końcem wskazanego w umowie okresu najmu. Warunkiem przedłużenia jest dokonanie z góry opłaty za dodatkowy okres najmu poprzez:
– przelewy online
– opłatę w placówce wynajmującego
– lub wpłatę w banku na rachunek Just Rent

Należy skontaktować się z nami a udzielimy niezbędnej pomocy. W przypadku kolizji gdy auto jest niezdatne do dalszej jazdy podstawiamy auto zastępcze.